Nyhedsbrev
Udfyld felterne for at modtage nyhedsbrevet

Kontor
image description
Flemming Nees
Forstander
nees@seniorhoejskolen.dk
Visitkort
image description
Susse Chapman
Sekretær
susse@seniorhoejskolen.dk
Visitkort
image description
Karina Jørgensen
Bogholder
karina@seniorhoejskolen.dk
Visitkort
Lærere
image description
Kristian Tikjøb Olsen
Viceforstander og højskolelærer
kristian@seniorhoejskolen.dk
Visitkort
image description
Julietta P. Jensen
Højskolelærer og Naturvejleder
julle@seniorhoejskolen.dk
Visitkort
image description
Lise Rokkjær
Højskolelærer
lise@seniorhoejskolen.dk
Visitkort
image description
Ole Jørgensen
Højskolelærer
mail@olejoergensen.dk
Visitkort
image description
Martin Ravn Jensen
Højskolelærer
martin@seniorhoejskolen.dk
Visitkort
image description
Asger Gyldenkærne
Højskolelærer
asgergyldenkaerne@gmail.com
Visitkort
Øvrige medarbejdere
image description
Mai Rud Bohnsen
Køkkenleder
mai@seniorhoejskolen.dk
Visitkort
image description
Lotte Halgaard Wille
Kok
Visitkort
image description
Hanne Eriksen
Køkkenassistent
Visitkort
image description
Karina Kjelsø
Køkkenassistent
Visitkort
image description
Bibi Poulsen
Køkkenassistent
Visitkort
image description
Poul Bak
Pedelmedhjælper
Visitkort
image description
Pia Hoelgaard Jensen
Oldfrue
Visitkort
image description
Karina Hjorth
Rengøringsassistent
Visitkort

Personale

Kontortid

Du kan ringe til kontoret alle hverdage - mandag-torsdag kl. 09.00-14.00 samt fredag kl. 09.00-12.00 på tlf.nr 97 89 10 11 Eller sende os en mail på kontor@seniorhoejskolen.dk